Best10 para çekme

best10 giris

Best10 ‘un para çekme konusundaki en büyük artısı para yatırdığınız kredi kartı üzerinden, tek rar aynı şekilde o kart üzerinden para çekebilmenizdir. Best10 hesabınızdan para çekmek diğer sitelere göre hızlı olmakla birlikte, kolay birşekilde paranızı çekebilirsiniz.

Best10 Hesabınızdan Banka Hesabınıza Para Çekebilmeniz İçin Gereken Şartlar;
1. Best10’da para çekme isteğiniz öncelikle site yöneticileri tarafından onaylanması gerekmektedir. Bunun içinde, en son siteye yatırmış olduğunuz paranın %50 si kadar bir miktarı ile site üzerinde her hangi bir oyunda gerçek para ile bahis oynamanız gerekmektedir.
2. Kredi Kartına Para çekmek istediğinizde bets10 sizden kredi kartı ile ilgili belge isteyebilir bunu önceden hazır tutmanız gerekiyor ( banka extresi, son 3 hanesi gibi.. )
3. Kredi Kartı ile minimum çekebileceğiniz para miktarı 200 TL ve üstüdür.
4. Best10 Kredi Kartı’na para çekimlerinde tek seferde maksimum 5000 TL çekime izin vermektedir.
5. Best10 ‘da sadece kendi adınıza kayıtlı kredi kartına para çekebilirsiniz.
6. Best10 ‘da başka kredi kartına para çekmek istiyorsanız, öncelikle o kredi kartından bets10’a para yatırmanız gerekmektedir.(1.Şarttaki %50’yi dikkate almanız gerekmektedir.)

Best10 Hesabımdaki Parayı Nasıl Çekebilirim ?

Para çekme sayfasında MasterCard/Visa seçeneğini seçtikten sonra ;
Best10 hesabınıza para yatırdığınız kredi kartını seçtikten sonra çekmek istediğniz miktarı yazarak parayı hızlı bir şekilde kredi kartına çekebilirsiniz.
Speedcard, Transfercard, Banka Havalesi veya Ecocard üzerindende Best10’dan para çekebilirsiniz.
Speed Card üzerinden para çekebilmeniz için gereken şartlar ;
Speed Card’ınızın extresinin ekran görüntüsü ve Speed Card’ınızda kullandığınız kredi kartının arkalı önlü fotokobisini istedikleri taktirde bets10 yetkililerine iletmeniz gerekmektedir.